hürriyet

24 Nisan 2014 Perşembe

Öğrenci işi maketler...

Benim becerikli öğrencilerimin maketlerinden birkaçını fotoğraflamıştım ....
İftiharla sunarım:)
Özden Bey bir kez de buradan teşekkür ederim. Bloğunuzun takipçisi oldu öğrencilerimde...


                                      
7 yorum:

 1. sizi ve sevgili öğrencileri tebrik ederim harika çalışmalar çok mutlu oldum şahsım adına sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Serpil Hanım. Ben de sizin mutfağınıza bayıldım.

   Sil
 2. Nazik mesajınla, beni yalnız bırakmamışsın yine, çok teşekkür ederim, sevgilerimle

  YanıtlaSil
 3. Serap hanım merhaba..Ya işlerimin yoğunluğundan internete zaman ayıramıyorum yazınızıda geç gördüm ve merak ederek hemen bloğunuza yetiştim..:))
  Gerçekten ama gerçekten öğrencileriniz harika işler çıkartmışlar . Lütfen minyatür yapan o öğrencilerinize ayrı ayrı selamlarımı iletin ve mümkünse lütfen benim için yanaklarına birer öpücük.
  Bu yaşta böyle bir hobiyle uğraşmak. onların yapımında yine sizin emeğiniz ve katkınızda tartışılmaz sizide canı gönülden kutluyorum.
  Ve böyle istekli yetenekli öğrencilerinizin yaptıklarını görünce onlara bir katkıda bulunmam gerektiğini hissettim. Tabiki bu konuda sizin yardımınız olacak tek tek hepsine birşeyler yapamıyacağımdan dolayı siz bir formül düşünün ne bileyim bir etkinlik, bir yarışma bir sebeb bulup bir öğrenci seçinki Özden amcasıda ona başarısının karşılığı olarak süpriz bir minyatür göndersin:))
  Veya sınıfınızın ortak kalıcı bir alanı varsa hepsinin adına göndereyim oraya koyun benden hatıra olarak.
  Çözüm sizde sizden haber bekliyorum...:))

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkür ederim Özden Bey:)
  Süper fikirler var sizde. Bu maketleri yapanlar 8. sınıf. Bazıları sizin maketlerinizi kayıt edip getirmişlerdi. Çok uzun süre blogunuzda gezmişler. Benim görmediğim maketlerinizi bile kayıt etmiş getirmişlerdi... Hatta benim babam olsaydı keşke diyen bile olmuştu.Gönderdiğiniz mini markete de bayılmışlardı.7 tane sınıf var. Daha önce proje yarışmaları yapmıştım , yine mi yapsam, ödül bu olsa.... Ya da bu yaptıkları maketler arasından birinci olanı seçebilirim.Ne yapsak doğru olur bilemedim. Ben biraz düşüneyim:)
  Sağolun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Serap hanım okulun son günleri yaklaşıyor çocukları tekrar bir yarış içerisine sokmayın derim..Bence son yapılan maketlerde birinci seçti iseniz benim bu jestimi kendisine bildirin. Banada kim olduğunu ad ve soyadını bildirin inşallah süpriz minyatürümüde önümüzdeki hafta gönderirim.
   Benim şu anki düşüncem bu sizin başka fikriniz varsa bildirin ona görede bir seçenek sunarız farketmez:))

   Sil
 5. ne becerikli öğrenciler bunlar hepsi birbirinden başarılı olmuş

  YanıtlaSil